Įeiti

Šilumos tiekėjai privalo laikytis licencijuojamos veiklos sąlygų

UAB „Palangos šilumos tinklai“, kuriai šilumos tiekimo licencija išduota 2016 m. liepos 1 d., iki šiol nėra pateikusi šilumos bazinės kainos projekto – dėl tokių šilumos tiekėjo veiksmų Komisija konstatavo licencijuojamos veiklos sąlygų pažeidimą.
2017-01-19
Šiluma, Dėl įmonių kontrolės

Druskininkų vartotojams šilumos kainos nustatytos su pažeidimais

Komisija, patikrinusi perskaičiuotas UAB „Litesko“ filialo „Druskininkų šiluma“ šilumos kainos dedamąsias tretiesiems šilumos bazinės kainos galiojimo metams, konstatavo, kad jos nustatytos su pažeidimais.
2017-01-19
Šiluma, Dėl įmonių kontrolės

Komisija vienašališkai nustatė šilumos kainas Ignalinos vartotojams

Ignalinos r. savivaldybės tarybai per nustatytą 30 dienų terminą nepašalinus Komisijos nustatytų pažeidimų dėl UAB Ignalinos šilumos tinklų šilumos kainos dedamųjų penktiesiems bazinės kainos galiojimo metams, Komisija jas nustatė vienašališkai.
2017-01-19
Šiluma, Dėl kainų ir tarifų, Dėl įmonių kontrolės

Pakartotinai įvertintas šilumos tiekėjų finansinis pajėgumas

Komisija atliko pakartotinį UAB „Plungės šilumos tinklai“ ir UAB Ignalinos šilumos tinklų finansinio pajėgumo vertinimą ir konstatavo, kad jis yra pakankamas licencijuojamai veiklai vykdyti.
2017-01-19
Šiluma, Dėl įmonių kontrolės
loading
dsaisissirink_elektros_tiekejaenergetikosabc
Naujienlaiškio prenumerata.
Užsakyti

Komisija suderino UAB Tauragės šilumos tinklų ilgalaikio turto nusidėvėjimo laikotarpius

Komisija suderino UAB Tauragės šilumos tinklų ilgalaikio turto (įrengimų ir mašinų, kompiuterinės įrangos, kito materialaus turto ir pan.) nusidėvėjimo laikotarpius.
2017-01-19

AB „Panevėžio energija“ investuoja į veiklos efektyvumą

Komisija suderino AB „Panevėžio energija“ 2015–2016 m. atliktas investicijas, kurios leidžia didinti veiklos efektyvumą.
2017-01-19

Patvirtinta Gamybos ir apkrovų duomenų teikimo metodika

Komisija, įgyvendindama ES reikalavimus dėl bendros regioninės elektros energijos rinkos kūrimo, patvirtino Gamybos ir apkrovų duomenų teikimo metodiką.
2017-01-13

Komisija išnagrinėjo vartotojo ir AB „Energijos skirstymo operatorius“ ginčą

Komisija, išnagrinėjusi vartotojo V. Ž. ir AB „Energijos skirstymo operatorius“ ginčą dėl elektros įrenginių prijungimo prie skirstomojo tinklo, nepripažino, kad elektros tinklo tiesimo iki vartotojo objekto sąnaudas turi padengti operatorius.
2017-01-13

Dėl UAB „Vilniaus energija“ 2016 m. gruodžio mėn. sąskaitų vartotojams

UAB „Vilniaus energija“ užtikrino, kad šilumos kiekiai ir galutinės sumos 2016 m. gruodžio mėn. sąskaitose vartotojams yra korektiškos ir teisingos, nes yra generuojamos automatinių sistemų be žmogaus įsikišimo.
2017-01-12

UAB „Radviliškio šiluma“ investuoja į efektyvesnę šilumos gamybą

Komisija suderino UAB „Radviliškio šiluma“ pernai atliktą investiciją – už 50 tūkst. Eur Šeduvos centrinėje katilinėje buvo įrengtas 0,85 MW galios vandens šildymo katilas su ekonomaizeriu.
2017-01-12