Įeiti

Gamtinių dujų rinkos stebėsenos ataskaita

Komisija, vykdydama gamtinių dujų rinkos stebėseną ir priežiūrą, parengė ir skelbia 2018 m. II pusm. gamtinių dujų rinkos stebėsenos ataskaitą.
2019-03-20
Dujos, Statistika, Informacija ūkio subjektams

Kovo mėnesio šilumos kainų statistika Lietuvoje

Vidutinė centralizuotai tiekiamos šilumos kaina kovo mėn. yra 5,48 ct/kWh (be PVM) ir, palyginus su vasario mėn., mažėja 0,36 proc. Mažiausia šilumos kaina kovo mėn. yra Utenoje, didžiausia – Biržų rajone.
2019-03-19
Šiluma, Statistika, Dėl kainų ir tarifų
loading

Elektros energijos tiekėjo reikalavimas apmokėti skolą – nepagrįstas

Komisija, išnagrinėjusi ūkio subjekto ir UAB „Dirbtinis pluoštas“ ginčą dėl reikalavimo apmokėti skolą už elektros energiją, pripažino, kad įsiskolinimas susidarė dėl pačios UAB „Dirbtinis pluoštas“ neatsakingų veiksmų ir įpareigojo skolą panaikinti.
2019-03-18
Posėdžio sprendimai (elektra)

Komisija suderino energijos išteklių biržos operatoriaus 2018 m. veiklos ataskaitą

Komisija, įvertinusi energijos išteklių biržos operatoriaus UAB „Baltpool“ pateiktą 2018 m. veiklos ataskaitą, priėmė sprendimą ją derinti.
2019-03-14
Posėdžio sprendimai (šiluma)

Patvirtinti vienodi reikalavimai suprekiautos elektros energijos perdavimui

Komisija patvirtino Planinių mainų, susijusių su bendru kitos paros prekybos rinkų susiejimu, apimties skaičiavimo metodiką ir Planinių mainų, susijusių su bendru einamosios paros prekybos rinkų susiejimu, apimties skaičiavimo metodiką.
2019-03-14
Posėdžio sprendimai (elektra)

Baigtas UAB „Anykščių vandenys“ planinis veiklos patikrinimas

Komisija, atlikusi UAB „Anykščių vandenys“ planinį veiklos patikrinimą, nustatė, kad bendrovė 2014–2016 m. laikotarpiu neteisingai vykdė sąnaudų paskirstymą tarp atskirų veiklų, taip pat nepagrįstai gavo 11,40 tūkst. Eur pajamų.
2019-03-14
Posėdžio sprendimai (vanduo)
metodine_pagalba dsais energetikosabc
Naujienlaiškio prenumerata.
Užsakyti

Viešoji konsultacija dėl Prekybos elektros energija ir gamtinėmis dujomis priežiūros taisyklių pakeitimo

Komisija, įgyvendindama SGDT būtinojo kiekio tiekimo ir gamtinių dujų vartojimo pajėgumų nustatymo tvarkos aprašo pakeitimus, teikia viešajai konsultacijai Prekybos elektros energija ir gamtinėmis dujomis priežiūros taisyklių pakeitimo projektą.
2019-03-14

Komisija skelbia elektros energijos rinkos stebėsenos ataskaitą už 2018 m. IV ketvirtį

Komisija, vykdydama elektros energijos rinkos stebėseną ir siekdama užtikrinti galimybę visiems rinkos dalyviams naudotis patikima bei aktualia informacija, parengė ir skelbia elektros energijos rinkos stebėsenos ataskaitą už 2018 m. IV ketv.
2019-03-14

Keisis Jotainių socialinės globos namų geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugų kainos

Komisija, įvertinusi Jotainių socialinės globos namų geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo veiklos sąnaudas, vartotojams, perkantiems paslaugas bute, suderino 1,53 Eur/m³ (be PVM) geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugų kainą.
2019-03-14

Komisija perskaičiavo Skemų socialinės globos namų geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugų kainas

Komisija, įvertinusi Skemų socialinės globos namų geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo veiklos sąnaudas, vartotojams, perkantiems paslaugas bute, suderino 0,71 Eur/m³ (be PVM) geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugų kainą.
2019-03-14

Šilumos tiekėjui – įpareigojimas perskaičiuoti vartotojui pateiktą sąskaitą

Komisija, išnagrinėjusi vartotojo ir AB „Vilniaus šilumos tinklai“ ginčą dėl neteisingai priskirto apmokėti šilumos kiekio, įpareigojo bendrovę perskaičiuoti vartotojo butui priskirtą šilumos kiekį.
2019-03-08

Komisijos sprendimas sumažinti elektros energijos skirstymo operatoriaus sąnaudas ir skirti baudą – teisėtas

Lietuvos vyriausiasis administracinis teismas neskundžiama nutartimi konstatavo, kad Komisija teisėtai skyrė AB „Energijos skirstymo operatorius“ 300 tūkst. Eur baudą už esminių Energetikos įstatymo ir Elektros energetikos įstatymo nuostatų pažeidimą.
2019-03-08