Įeiti
Publikuota: 2015.01.28. Atnaujinta:

Komisija skelbia viešąją konsultaciją dėl šilumos paskirstymo teisės aktų pakeitimo


Komisija, atsižvelgdama į Šilumos ūkio įstatymo pakeitimus ir siekdama apginti vartotojų interesus, kad jie nemokėtų už bendrojo naudojimo patalpų šildymą, kai šilumos energija ten netiekiama, teikia viešajai konsultacijai pakeistas Šilumos paskirstymo vartotojams metodų rengimo ir taikymo taisykles bei Komisijos rekomenduojamus šilumos paskirstymo metodus Nr. 2, Nr. 3, Nr. 5, Nr. 6, Nr. 10.

Esminis pasikeitimas: numatyta, kad tais atvejais, kai bendrojo naudojimo patalpose yra nutrauktas šilumos tiekimas, vartotojai nemoka už jų šildymą, o atsiskaito tik už pastato bendrosioms reikmėms sunaudotą šilumos kiekį, proporcingą jų būsto plotui.   

Šilumos paskirstymo vartotojams metodų rengimo ir taikymo taisyklių pakeitimo projektas, pakeisti rekomenduojami šilumos paskirstymo metodai – Nr. 2, Nr. 3Nr. 5, Nr. 6, Nr. 10 – paskelbti Lietuvos Respublikos Seimo teisės aktų projektų informacinėje sistemoje ir Komisijos interneto svetainėje. Prašome pastabas ir pasiūlymus projektams teikti iki 2015 m. vasario 6 d. paštu Verkių g. 25C-1, Vilnius, LT-03219, faksu (8 5) 213 5270, elektroniniu laišku rastine@regula.lt.

Visos rinkos dalyvių pateiktos pastabos ir pasiūlymai skelbiami rubrikoje „Viešosios konsultacijos“.