Įeiti
Publikuota: 2015.05.28. Atnaujinta:

Neišduota licencija Pabradės socialinės globos namams, kitų prašymai patenkinti


Komisija dėl nepakankamo vadybinio pajėgumo bei negebėjimo pateikti dokumentus finansiniam pajėgumui įvertinti neišdavė geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo licencijos Pabradės socialinės globos namams. Tai pirmoji įstaiga, kuriai neišduota licencija.

Juridinis asmuo, kuriam nebuvo išduota licencija, pakartotinai į Komisiją gali kreiptis po dviejų metų. Pabradės socialinės globos namai aptarnauja 15 vartotojų Švenčionių rajono savivaldybėje. Įstaigai negavus licencijos, už geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugų teikimą jos aptarnaujamiems vartotojams atsakinga Švenčionių rajono savivaldybė.

UAB „Palangos vandenys“, UAB „Neringos vanduo“, UAB „Tauragės vandenys“, UAB „Švenčionių švara“, UAB „Kėdainių vandenys“ ir UAB „Giraitės vandenys“ išduotos licencijos geriamojo vandens tiekimo ir (ar) nuotekų tvarkymo veiklai vykdyti.

Šiuo metu licencijas geriamojo vandens tiekimo ir (ar) nuotekų tvarkymo veiklai vykdyti turi 21 vandentvarkos įmonė, dar 11 yra pateikę prašymus išduoti licencijas. Primename, kad pagal naujos redakcijos Geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo įstatymą iki 2015 m. lapkričio 1 d. visi ūkio subjektai, vykdantys geriamojo vandens tiekimo ir (ar) nuotekų tvarkymo veiklą, privalo gauti Komisijos išduodamas licencijas.

Prašymai dėl licencijų išdavimo teikiami Komisijai, jie turi būti gauti ne vėliau kaip iki 2015 m. liepos 1 d.