Įeiti
Publikuota: 2015.10.30. Atnaujinta:

Keičiasi Kogeneracinių jėgainių šilumos ir elektros energijos sąnaudų atskyrimo metodika ir nutarimas dėl Šilumos kainų nustatymo metodikos


Atsižvelgiant į tai, kad 2016 m. nenumatyta remtinos elektros energijos gamybos apimtis termofikacinėms elektrinėms, Komisija, siekdama užtikrinti, jog vartotojai už šilumos energiją mokėtų tik būtinosiomis sąnaudomis pagrįsta kaina, pakoregavo ir teikia viešajai konsultacijai Kogeneracinių jėgainių šilumos ir elektros energijos sąnaudų atskyrimo metodikos ir nutarimo dėl Šilumos kainų nustatymo metodikos pakeitimo projektus.

Esminiai pakeitimai:
• Kogeneracinių jėgainių šilumos ir elektros energijos sąnaudų atskyrimo metodikoje atsisakyta reglamentavimo, kaip paskirstomos šilumos ir elektros energijos gamybos sąnaudos.
Nutarime dėl Šilumos kainų nustatymo metodikos numatyta, kad šilumos gamintojams iš elektros energijos gamybos nuo 2016 metų gauto pelno (nuostolių) dalimi šilumos gamybos kaina nebus koreguojama.

Projektas paskelbtas Lietuvos Respublikos Seimo teisės aktų projektų informacinėje sistemoje ir Komisijos interneto svetainėje. Prašome pastabas ir pasiūlymus Projektui teikti iki 2015 m. lapkričio 26 d. (imtinai) paštu Verkių g. 25C-1, Vilnius, LT-03219, faksu (8 5) 213 5270, el. laišku rastine@regula.lt.

Visos rinkos dalyvių pateiktos pastabos ir pasiūlymai skelbiami rubrikoje „Viešosios konsultacijos“.