Įeiti
Publikuota: 2015.12.10. Atnaujinta:

Komisija išdavė geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo licenciją Prūdiškių socialinės globos namams


Komisija, įvertinusi technologinį, vadybinį ir finansinį pajėgumą, išdavė geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo licenciją Prūdiškių socialinės globos namams, kurie geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugomis aprūpina vartotojus Prūdiškių kaime (Vilniaus r. savivaldybė).

Primename, kad nuo šių metų lapkričio 1 d. visi ūkio subjektai, vykdantys geriamojo vandens tiekimo ir (ar) nuotekų tvarkymo veiklą, turi turėti Komisijos išduotą licenciją. Gavę atitinkamas licencijas ūkio subjektai, suderinę su savivaldybe, turi pateikti Komisijai derinti bazines geriamojo vandens tiekimo ir (ar) nuotekų tvarkymo paslaugų kainas. Šios kainos nustatomos trejų metų laikotarpiui ir perskaičiuojamos kasmet.

Šiuo metu iš viso yra išduotos 68 geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo veiklos licencijos, tik geriamojo vandens tiekimo paslaugų – dvi, nuotekų tvarkymo – viena, nagrinėjamas vienas prašymas išduoti geriamojo vandens tiekimo licenciją ir vienas – panaikinti licencijos galiojimą.