Įeiti
Publikuota: 2016.03.24. Atnaujinta:

Komisija vienašališkai nustatė UAB „Tauragės vandenys“ bazines paslaugų kainas


Komisija, siekdama užtikrinti, kad vartotojams geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugos būtų teikiamos būtinosiomis sąnaudomis pagrįsta kaina, priėmė sprendimą vienašališkai nustatyti UAB „Tauragės vandenys“ bazines geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugų kainas, kurios galios nuo 2016 m. gegužės mėn.

Tauragės rajono gyventojams, kuriems vanduo apskaitomas bute, bus taikoma 2,14 Eur/m3 (be PVM) geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugų bazinė kaina.

Komisija UAB „Tauragės vandenys“ geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugų bazinę kainą suderino 2016 m. vasario 18 d. posėdyje. Tauragės rajono savivaldybės tarybai per numatytą 30 dienų terminą nepatvirtinus bendrovės paslaugų kainų, Komisija, kaip numato Geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo įstatymas, tai padarė vienašališku sprendimu.

Šiais metais tai jau trečia įmonė, kuriai Komisija geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugų bazines kainas nustato vienašališku sprendimu (vienašališkai kainos nustatytos Trakų ir Šilalės rajonų vartotojams). 

Primename, kad geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugų bazinės kainos nustatomos trejų metų laikotarpiui ir perskaičiuojamos kasmet.