Įeiti
Publikuota: 2016.02.11. Atnaujinta:

Komisija vienašališkai nustatė UAB „Trakų vandenys“ bazines paslaugų kainas


Komisija, siekdama užtikrinti, kad vartotojams geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugos būtų teikiamos būtinosiomis sąnaudomis pagrįsta kaina, priėmė sprendimą vienašališkai nustatyti UAB „Trakų vandenys“ bazines geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugų kainas, kurios galios nuo 2016 m. balandžio mėn.

Trakų gyventojams, kuriems vanduo apskaitomas bute, bus taikoma 2,12 Eur/m3 (be PVM) geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugų bazinė kaina.

Komisija UAB „Trakų vandenys“ geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugų bazinę kainą suderino 2015 m. lapkričio 19 d. Kadangi Trakų rajono savivaldybės taryba per numatytą 30 dienų terminą nepatvirtino bendrovės paslaugų kainų, Komisija, kaip numato Geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo įstatymas, tai padarė vienašališku sprendimu.

Šiais metais tai jau antra įmonė, kuriai Komisija geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugų bazines kainas nustato vienašališku sprendimu, sausio mėn. toks sprendimas buvo priimtas dėl UAB „Šilalės vandenys“ paslaugų kainų.

Primename, kad geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugų bazinės kainos nustatomos trejų metų laikotarpiui ir perskaičiuojamos kasmet.