Įeiti
Publikuota: 2017.04.11. Atnaujinta:

Komisija išnagrinėjo vartotojo ir UAB „Anykščių šiluma“ ginčą


Išnagrinėjusi vartotojo L. I. ir UAB „Anykščių šiluma“ ginčą Komisija patvirtino, kad šilumos tiekėjas teisingai paskirsto šilumą daugiabutyje.

Daugiabučio gyventojas, atsižvelgdamas į tai, kad butų ir rūsio patalpų aukštis yra skirtingas, kreipėsi į UAB „Anykščių šiluma“ dėl suvartoto šilumos kiekio paskirstymo pagal patalpų tūrį – tokį paskirstymą numato šilumos paskirstymo metodas Nr. 4. Atitinkamai buvo prašoma pagal patalpų tūrį paskirstyti ir ankstesniu laikotarpiu suvartotą šilumą. Tačiau UAB „Anykščių šiluma“ atsisakė tai padaryti, dėl to vartotojas ir kreipėsi į Komisiją.

Komisija, išnagrinėjusi ginčo aplinkybes, nustatė, kad vartotojas nepateikė šilumos tiekėjui visų reikalingų duomenų tinkamam šilumos paskirstymui atlikti, įskaitant ir duomenų apie patalpų tūrius, be to, rūsio patalpos yra nešildomos ir joms negali  būti priskiriamas joks šilumos kiekis, todėl šiuo atveju UAB „Anykščių šiluma“ pagrįstai atsisakė atlikti šilumos energijos perskirstymą pagal vartotojo pageidaujamą būdą.