Įeiti
Publikuota: 2017.04.27. Atnaujinta:

Būdos kaimo vartotojams suderinta bazinė kaina už centralizuotai tiekiamą geriamąjį vandenį


Komisija IĮ „Emilijos Kaminskienės įmonė“, kuri centralizuotai geriamuoju vandeniu aprūpina Būdos kaimo (Kazlų Rūdos sav.) vartotojus, suderino bazines paslaugų kainas: 1,28 Eur/m3 už geriamąjį vandenį ir 1,00 Eur/mėn. pardavimo kainą. 

IĮ „Emilijos Kaminskienės įmonė“ geriamojo vandens tiekimo ir apskaitos bazinės kainos vartotojams (Eur/m³ be PVM)

kaminskienes_pav.jpg

Mokėtiną už vandenį sumą kiekvieną mėnesį sudaro: 1) mokestis už suvartotą geriamojo vandens kiekį (m3) ir 2) apskaitos kaina, kuri yra pastovi ir nepriklauso nuo suvartoto kiekio.

Įmonė geriamuoju vandeniu aprūpina vartotojus, gyvenančius 54 individualiuose namuose (120 gyventojai) ir 3 abonentus (Kaimo bendruomenės centras, Kultūros centras ir kooperatyvas „Suvalkijos pienas“). 100 proc. tiekiamo vandens atitinka Higienos normų reikalavimus. Centralizuota nuotekų tvarkymo paslauga neteikiama.

IĮ „Emilijos Kaminskienės įmonė“ aptarnaujamoje licencijuojamoje teritorijoje vartotojų mokama suma už paslaugas sudarys 2,53 proc. vidutinių šeimos pajamų, t. y. neviršys 4,0 proc. vidutinių šeimos pajamų, kaip numatyta Geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo įstatyme.

Komisijos suderintos kainos įsigalios jas patvirtinus Kazlų  Rūdos savivaldybės tarybai. Bazinės kainos nustatomos 3 metų laikotarpiui ir perskaičiuojamos kasmet.

IĮ „Emilijos Kaminskienės įmonė“ 2015 m., vykdydama geriamojo vandens tiekimo veiklą, gavo 0,34 tūkst. Eur pelno.