Įeiti
Publikuota: 2017.06.15. Atnaujinta:

UAB „Pagėgių komunalinis ūkis“ geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugų bazinės kainos nustatytos vienašališkai


Komisija vienašališkai nustatė UAB „Pagėgių komunalinis ūkis“ geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugų (įskaitant pardavimo veiklą) bazines kainas – jos buvo suderintos Komisijos 2017 m. kovo 23 d. posėdyje, tačiau Pagėgių savivaldybės taryba sprendimo nepriėmė ir kainų nenustatė.

Komisijos sprendimas dėl vienašališko kainų nustatymo įsigalios 2017 m. rugpjūčio 1 d. Palyginus su dabar galiojančia kaina, Pagėgiuose už geriamojo vandens tiekimą ir nuotekų tvarkymą gyventojai, kurie už paslaugas atsiskaito bute, mokės apie 15 proc. daugiau.

Primename, kad geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugų bazinės kainos nustatomos 3 metų laikotarpiui ir perskaičiuojamos kasmet. Savivaldybių tarybos ne vėliau kaip per 30 dienų po Komisijos suderinimo turi nustatyti konkrečias kainas vartotojams, to nepadarius, Komisija gali priimti vienašališką sprendimą.