Įeiti

Pristatome gamtinių dujų rinkos stebėsenos ataskaitą

Kviečiame susipažinti su svarbiausiais 2018 m. I pusm. gamtinių dujų sektoriaus importo, perdavimo, skirstymo ir tiekimo rodikliais, taip pat prekyba biržoje ir atliktomis investicijomis.
2018-09-19
Dujos, Statistika, Informacija ūkio subjektams

Ilgalaikio turto (automobilio) aukcionas

Valstybinė kainų ir energetikos kontrolės komisija 2018 m. rugsėjo 25 d. 10 val. vykdys ilgalaikio turto aukcioną.
2018-09-07
Informacija ūkio subjektams, Kitos
loading

Patvirtinta Bendrų tinklo modelių sudarymo metodika

Komija 2018 m. rugsėjo 20 d. posėdyje patvirtino AB „Litgrid“ kartu su kitais Europos elektros energijos perdavimo sistemų operatoriais parengtą Bendrų tinklo modelių sudarymo metodiką.
2018-09-21
Posėdžio sprendimai (elektra)

UAB „Geros dujos“ turės grąžinti vartotojams beveik 100 tūkst. eurų

Komisija, atlikusi UAB „Geros dujos“ neplaninį patikrinimą, nustatė, kad bendrovė 2016 m. sausio–2017 m. liepos mėn. laikotarpiu iš nebuitinių vartotojų nepagrįstai susirinko beveik 100 tūkst. Eur (be PVM) pajamų.
2018-09-20
Posėdžio sprendimai (dujos)

Kėdainių gyventojams keisis geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugų kaina

Komisija UAB „Kėdainių vandenys“ vartotojams, perkantiems paslaugas bute, suderino 2,20 Eur/m³ (be PVM) geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugų kainą ir apskaitos kainą – 1,41 Eur butui/mėn. (be PVM).
2018-09-20
Posėdžio sprendimai (vanduo)

Komisija pakartotinai įvertino 3 šilumos tiekėjų finansinį pajėgumą

Komisija, atlikusi UAB „Pakruojo šiluma“, UAB Ignalinos šilumos tinklų ir UAB „Nemenčinės komunalininkas“ išplėstinį finansinio pajėgumo vertinimą, konstatavo, kad visų bendrovių finansinis pajėgumas yra pakankamas reguliuojamai veiklai vykdyti.
2018-09-20
Posėdžio sprendimai (šiluma)
metodine_pagalba dsais energetikosabc
Naujienlaiškio prenumerata.
Užsakyti

Trakų gyventojams keisis geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugų kaina

Komisija UAB „Trakų vandenys“ vartotojams, perkantiems paslaugas bute, suderino 1,94 Eur/m³ (be PVM) geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugų kainą ir apskaitos kainą – 1,76 Eur butui/mėn. (be PVM).
2018-09-20

Keisis UAB „Kretingos vandenys“ teikiamų paslaugų kainos

UAB „Kretingos vandenys“ vartotojams, perkantiems paslaugas bute, Komisija suderino 2,48 Eur/m³ (be PVM) geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugų kainą, ir apskaitos kainą – 1,54 Eur butui/mėn. (be PVM).
2018-09-20

Vienašališkai nustatytos UAB „Kelmės vanduo“ paslaugų kainos

Kelmės rajono savivaldybės tarybai per nustatytą terminą nepatvirtinus Komisijos suderintų UAB „Kelmės vanduo“ geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugų bazinių kainų, Komisija kainas nustatė vienašališkai.
2018-09-20

Skola už elektros energiją: kada ją teks apmokėti už ankstesnį buto savininką?

Komisija, išnagrinėjusi vartotojo ir AB „Energijos skirstymo operatorius“ ginčą, nepripažino pagrįstais vartotojo reikalavimų anuliuoti skolą.
2018-09-17

Kas atsakingas, kad šilumos tiekėjas turėtų teisingus duomenis apie naudingąjį buto plotą?

Komisija, išnagrinėjusi vartotojų ir AB „Kauno energija“ ginčą, pasisakė, kad šilumos tiekėjas teisingai skirsto šilumą daugiabučiame name, kiekvienam butui priskirdamas šilumos kiekį pagal vartotojų ar jų atstovų pateiktus duomenis apie patalpų plotus.
2018-09-17

Kaip perskaičiuojamas elektros energijos suvartojimas, sugedus apskaitos prietaisui?

Komisija, išnagrinėjusi vartotojo ir AB „Energijos skirstymo operatorius“ ginčą, įpareigojo operatorių perskaičiuoti vartotojo mokėtiną sumą (skolą), apskaičiuotą dėl sutrikusio apskaitos prietaiso darbo.
2018-09-17