Įeiti

Komisijos atstovai dalinosi gerąja gamtinių dujų sektoriaus reguliavimo patirtimi

2018 m. gegužės 21–23 d. Komisija, bendradarbiaudama su JAV nacionaline komunalinių įmonių reguliuotojų asociacija, JAV tarptautinio vystymosi agentūra ir Regionine energetikos reguliuotojų asociacija, organizavo trijų dienų seminarą.
2018-05-24
Dujos, Bendradarbiavimas, Kitos

Komisija pristato 2017 metų veiklos ataskaitą

Komisija teikia 2017 m. veiklos ataskaitą, kurioje įvardijami svarbiausi nuveikti darbai ir sprendimai energetikos bei geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo sektoriuose, aptariama esama reguliavimo aplinka ir laukiantys iššūkiai.
2018-05-02
Elektra, Dujos, Atsinaujinantys ištekliai, Šiluma, Vanduo, Kitos
loading

Ar šilumos tiekėjas gali atsisakyti sudaryti sutartį su buto nuomininku?

Komisija, išnagrinėjusi vartotojo ir AB „Kauno energija“ ginčą, įpareigojo šilumos tiekėją, kai tik vartotojas, kuriam priklauso butas, apmokės įsiskolinimą už suvartotą šilumos energiją, sudaryti sutartį su faktiškai bute gyvenančiu nuomininku.
2018-05-25
Posėdžio sprendimai (šiluma)

Nuo ko priklauso butams priskiriamas apmokėti šilumos kiekis?

Komisija, išnagrinėjusi vartotojo ir AB „Vilniaus šilumos tinklai“ ginčą, nepritarė vartotojo reikalavimams: jei bute yra galimybė įrengti apskaitos prietaisą, bet savininkas nesutinka to padaryti, šilumos kiekis nustatomas taikant maksimalų normatyvą.
2018-05-25
Posėdžio sprendimai (šiluma)

Mažėja SGD terminalo saugumo dedamoji

Komisija 2018 m. II pusm. nustatė 469,99 Eur/(MWh/parą/metus) gamtinių dujų tiekimo saugumo papildomą dedamąją prie gamtinių dujų perdavimo kainos (saugumo dedamoji).
2018-05-24
Posėdžio sprendimai (dujos)

Kas gali rinkti mokėjimus už bendrosioms reikmėms suvartotą elektros energiją?

Komisija, išnagrinėjusi ūkio subjekto ir AB „Energijos skirstymo operatorius“ ginčą dėl mokėjimų už elektrą bendrosioms reikmėms surinkimo ir administravimo, nepritarė, kad tai gali daryti tik pastato administratorius.
2018-05-23
Posėdžio sprendimai (elektra)
dsaisissirink_elektros_tiekejaenergetikosabc
Naujienlaiškio prenumerata.
Užsakyti

Viešoji konsultacija dėl naujos redakcijos Atsiskaitomųjų karšto vandens apskaitos prietaisų aptarnavimo mokesčio skaičiavimo metodikos

Komisija, siekdama suvienodinti šilumos sektoriuje taikomą teisinį reglamentavimą ir reguliavimo principus, teikia viešajai konsultacijai naujos redakcijos Atsiskaitomųjų karšto vandens apskaitos prietaisų aptarnavimo mokesčio skaičiavimo metodiką.
2018-05-24

Patvirtina šilumos supirkimo el. procedūra ir įkainis

Komisija patvirtino teisės aktų paketą, reikalingą šilumos supirkimo el. erdvėje procedūroms organizuoti, taip pat nustatytas prekybos įkainis ir standartinės sutarčių sąlygos – el. aukcionus organizuos biržos operatorius UAB „Baltpool“.
2018-05-17

Komisija suderino AB „Smiltynės perkėla“ reguliuojamos veiklos maksimalią pajamų sumą

Komisija suderino keleivių ir transporto priemonių perkėlimo keltais per Kuršių marias (per Klaipėdos valstybinio jūrų uosto akvatoriją) į (iš) Kuršių neriją reguliuojamos veiklos maksimalią pajamų sumą.
2018-05-17

Vienašališkai nustatytos UAB „Mažeikių šilumos tinklai“ šilumos kainos

Mažeikių rajono savivaldybės tarybai per 30 kalendorinių dienų nepašalinus Komisijos konstatuotų UAB „Mažeikių šilumos tinklai“ šilumos kainų perskaičiavimo pažeidimų, Komisija kainas nustatė vienašališkai.
2018-05-17

Keisis tikslinė gamtinių dujų kaina

Nuo 2018 m. liepos 1 d. reguliuojami energijos gamintojai iš paskirtojo tiekėjo (SGD terminalo) gamtines dujas pirks už 22,71 Eur/MWh (be PVM) kainą.
2018-05-17

Suderintos UAB „Ignalinos vanduo“ bazinės geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugų kainos

Komisija vartotojams, perkantiems paslaugas bute, suderino 2,45 Eur/m³ (be PVM) geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugų bazinę kainą.
2018-05-17