Įeiti

Pasirašytas reguliavimo institucijų bendradarbiavimo susitarimas dėl sklandžios Baltijos šalių elektros tinklų sinchronizacijos su kontinentine Europa

Lietuvos, Latvijos, Estijos ir Lenkijos nacionalinės reguliavimo institucijos pasirašė bendradarbiavimo susitarimą dėl Baltijos šalių elektros tinklų sinchronizacijos su kontinentine Europa sinchronizacijos projekto įgyvendinimo.
2019-05-22
Elektra, Bendradarbiavimas, Dėl investicijų

Pakartotinė viešoji konsultacija dėl naujos redakcijos Viešai skelbiamos informacijos tvarkos aprašo

Komisija, siekdama užtikrinti, kad reguliuojami ūkio subjektai skelbtų visą privalomą informaciją apie vykdomą veiklą, paslaugas ir jų kainas, pakartotinei viešajai konsultacijai teikia naujos redakcijos Viešai skelbiamos informacijos tvarkos aprašą.
2019-05-22
Elektra, Dujos, Atsinaujinantys ištekliai, Šiluma, Vanduo, Viešosios konsultacijos
loading

Atsijungimas su centralizuoto šildymo sistemos: iki kada išliekama pastato šildymo sistemos tiekiamos šilumos vartotoju?

Pastatas laikomas atjungtu nuo centralizuoto šildymo sistemos tik surašius statybos užbaigimo aktą ir iki to momento pagrįstai reikalaujama, jog būtų mokama už suvartotą šilumos ir karšto vandens kiekį.
2019-05-22
Posėdžio sprendimai (šiluma)

UAB „Lietuvos energijos tiekimas“ įpareigota perskaičiuoti vartotojo suvartotą elektros energijos kiekį

Komisija, išnagrinėjusi vartotojo ir UAB „Lietuvos energijos tiekimas“ ginčą, įpareigojo bendrovę perskaičiuoti vartotojo suvartotą elektros energijos kiekį bei mokėjimus už laikotarpį, kai buvo sugedęs apskaitos prietaisas.
2019-05-22
Posėdžio sprendimai (elektra)

Kokiais atvejais reikia mokėti už leistinąją naudoti galią, jei objekte nevartojama elektros energija?

Komisija, išnagrinėjusi vartotojo ir AB „Energijos skirstymo operatorius“ ginčą dėl teikiamų apmokėti sąskaitų, pasisakė, kad operatorius pagrįstai reikalauja mokėti už leistinąją naudoti elektros energijos galią.
2019-05-22
Posėdžio sprendimai (elektra)

Gamtinių dujų tarifai buitiniams vartotojams nesikeis

2019 m. antrąjį pusmetį UAB „Lietuvos energijos tiekimas“ aptarnaujami buitiniai vartotojai už gamtines dujas mokės tiek pat, kiek moka šiuo metu.
2019-05-17
Posėdžio sprendimai (dujos)
metodine_pagalba dsais energetikosabc
Naujienlaiškio prenumerata.
Užsakyti

Viešoji konsultacija dėl naudojimosi SGD terminalu taisyklių

Komisija teikia viešajai konsultacijai UAB „SGD terminalas“ parengtas Naudojimosi suskystintų gamtinių dujų terminalu taisykles.
2019-05-20

Viešoji konsultacija dėl parengtų vartotojų skundų nagrinėjimo taisyklių

Komisija parengė Vartotojų skundų nagrinėjimo Valstybinėje energetikos reguliavimo taryboje taisykles – viešoji konsultacija vyksta iki 2019 m. gegužės 29 d.
2019-05-20

Viešoji konsultacija dėl Ginčų neteisminio sprendimo procedūros taisyklių

Komisija parengė ir teikia viešajai konsultacijai Ginčų neteisminio sprendimo procedūros taisykles – pastabas ir pasiūlymus teikite iki 2019 m. gegužės 29 d.
2019-05-20

Patvirtinta Didžiausiosios elektros energijos, pagamintos iš atsinaujinančių išteklių, kainos nustatymo metodika

Komisija parengė ir patvirtino Didžiausiosios elektros energijos, pagamintos iš atsinaujinančių išteklių, kainos nustatymo metodiką.
2019-05-17

Panaikinti leidimai gamtinių dujų tiekimo veiklos nevykdančioms įmonėms

Energetikos įstatymas numato, kad ūkio subjektams, daugiau kaip vienus metus ar ilgiau nevykdantiems gamtinių dujų tiekimo veiklos, gali būti panaikinti leidimai. Komisija posėdyje nusprendė panaikinti 9 gamtinių dujų tiekimo leidimus.
2019-05-17

Vienašališkai nustatytos UAB „Varėnos vandenys“ paslaugų kainos

Varėnos r. savivaldybės tarybai per 30 dienų nenustačius Komisijos suderintų UAB „Varėnos vandenys“ geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo bei paviršinių nuotekų tvarkymo paslaugų bazinių kainų, Komisija kainas nustatė vienašališkai.
2019-05-17