Įeiti
PASIKEITIMAI PO REORGANIZACIJOS

Keičiama Elektros energijos perdavimo, skirstymo ir visuomeninio tiekimo paslaugų bei visuomeninės kainos viršutinės ribos nustatymo metodika

Valstybinė energetikos reguliavimo taryba (VERT) skelbia viešajai konsultacijai Elektros energijos perdavimo, skirstymo ir visuomeninio tiekimo paslaugų bei visuomeninės kainos viršutinės ribos nustatymo metodikos pakeitimo projektą.
2019-08-13
Elektra, Viešosios konsultacijos, Informacija ūkio subjektams

Pratęsiamas viešosios konsultacijos terminas dėl įmokos už prekybos naftos produktais priežiūrą ir licencijavimą

Valstybinė energetikos reguliavimo taryba (VERT) pratęsia viešosios konsultacijos terminą dėl įmokos už prekybos naftos produktais priežiūrą ir licencijavimą – pastabas ir pasiūlymus teikite iki 2019 m. rugsėjo 3 d.
2019-08-13
Dujos, Viešosios konsultacijos

Rugpjūčio mėnesio šilumos kainų statistika Lietuvoje

Valstybinė energetikos reguliavimo taryba (VERT) skelbia rugpjūčio mėn. vidutinę centralizuotai tiekiamos šilumos kainą Lietuvoje – 4,12 ct/kWh (be PVM), kuri, palyginus su liepos mėn., yra 2,60 proc. mažesnė.
2019-08-12
Šiluma, Statistika, Dėl kainų ir tarifų

VERT ir VMI susitarė stiprinti bendradarbiavimą kovoje su šešėline ekonomika prekybos nefasuotais naftos produktais sektoriuje

2019 m. rugpjūčio 7 d. įvyko Valstybinės energetikos reguliavimo tarybos (VERT) ir Valstybinės mokesčių inspekcijos prie Finansų ministerijos (VMI) atstovų susitikimas, kurio metu apsikeista abipusiškai naudinga informacija.
2019-08-08
Dujos, Bendradarbiavimas

Keičiasi energetikos įrenginių techninės būklės patikrinimo ir pažymų išdavimo paslaugų kainos bei mokėjimo tvarka

VERT informuoja, kad 2019-08-03 įsigaliojo nauja Energetikos įrenginių techninės būklės patikrinimo ir pažymų apie energetikos įrenginių techninę būklę išdavimo paslaugų kainų ir mokėjimo tvarka.
2019-08-06
Elektra, Dujos, Šiluma, Informacija ūkio subjektams

VERT: pasirengta technologiškai neutralių aukcionų vykdymui

Valstybinė energetikos reguliavimo taryba (VERT) patvirtino Skatinimo kvotų paskirstymo aukcionų nuostatus ir aukciono, kuriame bus paskirstytas 0,3 TWh elektros energijos iš AEI kiekis, sąlygų aprašą.
2019-08-02
Atsinaujinantys ištekliai, Informacija ūkio subjektams, Dėl teisės aktų
loading

Išduoti leidimai gaminti elektros energiją

Valstybinė energetikos reguliavimo taryba (VERT) išdavė leidimus gaminti elektros energiją penkiems ūkio subjektams: UAB „Devold“, UAB „Biovela-Utenos mėsa“, UAB „Litana ir Ko“, UAB „Orion Global Pet“, UAB „Lyra group“.
2019-08-16
Posėdžio sprendimai (elektra)

Trims ūkio subjektams išduoti leidimai plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus

Valstybinė energetikos reguliavimo taryba (VERT) išdavė leidimus plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus trims ūkio subjektams: UAB „Biofabrikas“, UAB „Vijana“, UAB „Elmaga“.
2019-08-16
Posėdžio sprendimai (elektra)

Vartotojas turi apmokėti už faktiškai suvartotą šilumos kiekį

Valstybinė energetikos reguliavimo taryba (VERT), 2019-08-08 posėdyje išnagrinėjusi vartotojo ir AB „Vilniaus šilumos tinklai“ ginčą, nustatė, kad vartotojo reikalavimas panaikinti šilumos tiekėjo reikalaujamą apmokėti skolą – nepagrįstas.
2019-08-09
Posėdžio sprendimai (šiluma)

Išduoti leidimai plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus trims ūkio subjektams

Valstybinė energetikos reguliavimo taryba (VERT) išdavė leidimus plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus trims ūkio subjektams: UAB „Naujasis Nevėžis“, VšĮ Vilniaus statybininkų rengimo centrui ir Umega Group, AB.
2019-08-09
Posėdžio sprendimai (elektra)

„SPECTRUM BALTIC“ SIA išduotas leidimas importuoti elektros energiją iš Kaliningrado srities

VERT išdavė leidimą „SPECTRUM BALTIC“ SIA importuoti elektros energiją iš valstybių, kurios nėra ES valstybės narės, – elektros energija bus importuojama iš Kaliningrado srities (Rusijos Federacijos).
2019-08-08
Posėdžio sprendimai (elektra)

VERT suderino LITGRID AB investicijas

Valstybinė energetikos reguliavimo taryba (VERT) suderino elektros energijos perdavimo sistemos operatoriaus LITGRID AB investicijų projektus už beveik 24,895 mln. Eur sumą, iš kurios bendrovė jau yra faktiškai įgyvendinusi investicijų už 3,72 mln.
2019-08-08
Posėdžio sprendimai (elektra)
metodine_pagalba dsais energetikosabc
Naujienlaiškio prenumerata.
Užsakyti

Biokuro rinkos stebėsenos ataskaita už 2019 m. II ketv.

Valstybinė energetikos reguliavimo taryba (VERT), vykdydama energijos išteklių rinkos priežiūrą ir siekdama užtikrinti biokuro rinkos skaidrumą, dalyvių informuotumą, skelbia biokuro rinkos stebėsenos ataskaitą už 2019 m. II ketv.
2019-08-09

UAB „Autoidėja“ ir UAB „Intergates“ šilumos gamybos kainos perskaičiuotos su pažeidimais

Valstybinė energetikos reguliavimo taryba (VERT) nustatė, kad nepriklausomų šilumos gamintojų UAB „Autoidėja“ ir UAB „Intergates“ šilumos gamybos kainos perskaičiuotos su pažeidimais.
2019-08-08

ACER skelbia viešąją konsultaciją dėl teisėkūros pasiūlymų gamtinių dujų sektoriui

ACER paskelbė viešąją konsultaciją dėl šiuo metu taikomo rinkos reguliavimo ir jo teisinės bazės tobulinimo, pereinant prie švarios energijos politikos.
2019-08-05

Informacija rinkos dalyviams dėl REMIT duomenų teikimo

Valstybinė energetikos reguliavimo taryba (VERT), kuri dalyvauja Energetikos reguliuotojų bendradarbiavimo agentūros (ACER) veikloje, informuoja apie ACER paskelbtą 3-iąjį viešą laišką dėl REMIT duomenų kokybės.
2019-08-05

UAB „JUMPS“ toliau vykdys didmeninę prekybą naftos produktais

Atsižvelgiant į tai, kad didmeninę prekybą naftos produktais vykdanti UAB „JUMPS“ įvykdė mokestines prievoles valstybės biudžetui, bendrovei panaikintas leidimo galiojimo sustabdymas. UAB „JUMPS“ toliau gali vykdyti veiklą.
2019-08-05

Pritarta AB „Achema“ elektros skirstymo sistemos modernizavimui

Valstybinė energetikos reguliavimo taryba (VERT), siekdama užtikrinti patikimą ir kokybišką elektros energijos tiekimą vartotojams, suderino AB „Achema“ investicinį projektą į elektros energijos skirstymo sistemos atnaujinimą.
2019-08-05