Įeiti
Publikuota: 2019.10.04. Atnaujinta: 2019.10.10

Tarybos posėdis


2019-10-10

9:30 val.
DĖMESIO: klausimas „Dėl UAB „Saurida“ leidimo galiojimo sustabdymo“ ir I posėdžio dalies 12-16 klausimai bus svarstomi 16:30 val.


I dalis

1. Dėl UAB „Timėjas“ leidimo galiojimo panaikinimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Energinio efektyvumo ir leidimų skyriaus vyr. specialistė Vilita Juzėnė
Dalyvauja: UAB „Timėjas“ atstovai.
Posėdžio medžiaga

2. Dėl leidimo gaminti elektros energiją UAB „Vitransa“ išdavimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Energinio efektyvumo ir leidimų skyriaus patarėja Rita Klakauskienė
Dalyvauja: UAB „Vitransa“ atstovai.
Posėdžio medžiaga

3. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus Jasiuliškių socialinės globos namams išdavimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Energinio efektyvumo ir leidimų skyriaus vyr. specialistė Daiva Krivickienė
Dalyvauja: Jasiuliškių socialinės globos namų atstovai.
Posėdžio medžiaga

4. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus Trakų Vytauto Didžiojo gimnazijai išdavimo. APSVARSTYTA
Pranešėjas – Energinio efektyvumo ir leidimų skyriaus vyr. specialistas Rimantas Semėnas
Dalyvauja: Trakų Vytauto Didžiojo gimnazijos atstovai.
Posėdžio medžiaga

5. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus Anykščių rajono Troškūnų Kazio Inčiūros gimnazijai išdavimo. APSVARSTYTA
Pranešėjas – Energinio efektyvumo ir leidimų skyriaus vyr. specialistas Rimantas Semėnas
Dalyvauja: Anykščių rajono Troškūnų Kazio Inčiūros gimnazijos atstovai.
Posėdžio medžiaga

6. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus Prienų „Revuonos“ pagrindinei mokyklai išdavimo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėjas – Energinio efektyvumo ir leidimų skyriaus vyr. specialistas Rimantas Semėnas
Dalyvauja: Prienų „Revuonos“ pagrindinės mokyklos atstovai.
Posėdžio medžiaga

7. Dėl leidimo gaminti elektros energiją Tauragės lopšeliui-darželiui „Žvaigždutė“ išdavimo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėjas – Energinio efektyvumo ir leidimų skyriaus vyr. specialistas Rimantas Semėnas
Dalyvauja: Tauragės lopšelio-darželio „Žvaigždutė“ atstovai.
Posėdžio medžiaga

8. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus Kelmės „Kražantės“ progimnazijai išdavimo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėjas – Energinio efektyvumo ir leidimų skyriaus vyr. specialistas Rimantas Semėnas
Dalyvauja: Kelmės „Kražantės“ progimnazijos atstovai.
Posėdžio medžiaga

9. Dėl leidimų plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus (Macikų socialinės globos namams) išdavimo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Koordinavimo ir analizės skyriaus specialistė Regina Mikutaitė
Dalyvauja: Macikų socialinės globos namų atstovai.
Posėdžio medžiaga

10. Dėl leidimo gaminti elektros energiją UAB „Komfovent“ išdavimo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Energinio efektyvumo ir leidimų skyriaus vyr. specialistė Daiva Krivickienė
Dalyvauja: UAB „Komfovent“ atstovai.
Posėdžio medžiaga

11. Dėl leidimo importuoti elektros energiją AB „ACHEMA“ galiojimo panaikinimo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Energinio efektyvumo ir leidimų skyriaus vyr. specialistė Daiva Krivickienė
Dalyvauja: AB „ACHEMA“ atstovai.
Posėdžio medžiaga

12. Dėl UAB „Alauša“ licencijos verstis didmenine prekyba nefasuotais naftos produktais pakeitimo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Energinio efektyvumo ir leidimų skyriaus vyr. specialistė Vilita Juzėnė
Dalyvauja: UAB „Alauša“ atstovai.
Posėdžio medžiaga

13. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus Mažeikių rajono savivaldybės kultūros centrui išdavimo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėjas – Energinio efektyvumo ir leidimų skyriaus vyr. specialistas Rimantas Semėnas
Dalyvauja: Mažeikių rajono savivaldybės kultūros centro atstovai.
Posėdžio medžiaga

14. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus Šiaulių apskrities vyriausiajam policijos komisariatui išdavimo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėjas – Energinio efektyvumo ir leidimų skyriaus vyr. specialistas Rimantas Semėnas
Dalyvauja: Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovai.
Posėdžio medžiaga

15. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus Šakių rajono savivaldybės administracijai išdavimo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėjas – Energinio efektyvumo ir leidimų skyriaus vyr. specialistas Rimantas Semėnas
Dalyvauja: Šakių rajono savivaldybės administracijos atstovai.
Posėdžio medžiaga

16. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus Prienų rajono savivaldybės administracijai išdavimo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėjas – Energinio efektyvumo ir leidimų skyriaus vyr. specialistas Rimantas Semėnas
Dalyvauja: Prienų rajono savivaldybės administracijos atstovai.
Posėdžio medžiaga

17. Kiti klausimai.

II dalis

1. Dėl UAB „Palangos šilumos tinklai“ 2010−2019 metų investicijų. APSVARSTYTA
Pranešėjas – Šilumos kainų ir investicijų skyriaus patarėjas Mindaugas Bernotas
Dalyvauja: Palangos miesto savivaldybės, UAB „Palangos šilumos tinklai“ atstovai.
Posėdžio medžiaga: pažyma, 1 nutarimo projektas, 2 nutarimo projektas, priedai

2. Dėl Elektros energijos perdavimo, skirstymo ir visuomeninio tiekimo paslaugų bei visuomeninės kainos viršutinės ribos nustatymo metodikos pakeitimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Elektros skyriaus patarėja Lina Bartkienė
Dalyvauja: Lietuvos Respublikos energetikos ministerijos, Lietuvos Respublikos finansų ministerijos, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos, Lietuvos energetikos instituto, Lietuvos pramonininkų konfederacijos, AB „Achema“, AB „Akmenės cementas“, AB „Energijos skirstymo operatorius“, AB „LIFOSA“, LITGRID AB, UAB „Dainavos elektra“, UAB „Ignitis“ atstovai.
Posėdžio medžiaga: pažyma, 1 derinimo pažyma, 2 derinimo pažyma, nutarimo projektas, lyginamasis variantas

3. Dėl Valstybės reguliuojamų kainų gamtinių dujų sektoriuje nustatymo metodikos pakeitimo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Dujų skyriaus patarėja Lina Karpavičiūtė
Dalyvauja: Lietuvos Respublikos energetikos ministerijos, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos, Nacionalinės Lietuvos energetikos asociacijos, AB „Achema“, AB agrofirmos „Josvainiai“, AB „Amber Grid“, AB „Energijos skirstymo operatorius“, AB „Klaipėdos nafta“, UAB „Fortum Heat Lietuva“, UAB „Ignitis“, UAB „Intergas“ atstovai.
Posėdžio medžiaga: pažyma, derinimo pažyma, nutarimo projektas, lyginamasis variantas

4. Dėl akcinės bendrovės „Amber Grid“ gamtinių dujų perdavimo paslaugų kainų 2020 metams tvirtinimo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Dujų skyriaus patarėja Marta Vorobjova-Derkač
Dalyvauja: Lietuvos Respublikos energetikos ministerijos, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos, AB „Achema“, AB „Amber Grid“, AB „Energijos skirstymo operatorius“, UAB „EPSO-G“, UAB „Ignitis“ atstovai.
Posėdžio medžiaga: pažyma, nutarimo projektas, 1 priedas, 2 priedas

5. Dėl UAB „Saurida“, UAB „Oilead“ leidimų galiojimo sustabdymo (papildomas klausimas). NESVARSTYTA
Pranešėja – Energinio efektyvumo ir leidimų skyriaus vyr. specialistė, laikinai vykdanti vedėjo funkcijas, Ramunė Laukevičienė
Dalyvauja: UAB „Oilead“, UAB „Saurida“ atstovai.
Posėdžio medžiaga

6. Dėl ginčo tarp uždarosios akcinės bendrovės „Omas“ ir uždarosios akcinės bendrovės „Ignitis“ nagrinėjimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Vartotojų teisių gynimo ir informavimo skyriaus vyriausioji specialistė Elmyra Jakovlevaitė
Klausimas nagrinėjamas rašytinės procedūros tvarka, ginčo šalims nedalyvaujant.
Posėdžio medžiaga neskelbiama.

7. Kiti klausimai.





Kilus klausimams, kreipkitės į Veiklos valdymo skyriaus vyr. specialistę Gražiną Songailaitę-Šilinskienę, tel. (8 5) 239 7820.