Įeiti
Publikuota: 2020.04.17. Atnaujinta: 2020.04.23

Tarybos posėdis (NUOTOLINIU BŪDU)


​2020-04-23

10:30 val.

I dalis

1. Dėl UAB „Šventosios investicijos“ leidimo verstis mažmenine prekyba suskystintomis naftos dujomis ir leidimo verstis mažmenine prekyba nefasuotais naftos produktais pakeitimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Vilita Juzėnė
Dalyvauja: UAB „Šventosios investicijos“ atstovai.

2. Dėl leidimo verstis mažmenine prekyba suskystintomis naftos dujomis UAB „Darvi“ išdavimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Vilita Juzėnė
Dalyvauja: UAB „Darvi“ atstovai.

3. Dėl leidimo verstis mažmenine prekyba nefasuotais naftos produktais uždarajai akcinei bendrovei „NESTE LIETUVA“ išdavimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Vilita Juzėnė
Dalyvauja: UAB „NESTE LIETUVA“ atstovai.

4. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus UAB Verslo centrui „1000 litų“ išdavimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Asta Dailidienė
Dalyvauja: UAB Verslo centro „1000 litų“ atstovai.

5. Dėl leidimo gaminti elektros energiją viešajai įstaigai Panevėžio rajono savivaldybės poliklinikai išdavimo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Asta Dailidienė
Dalyvauja: VšĮPanevėžio rajono savivaldybės poliklinikos atstovai.

6. Dėl patikslinto leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus VšĮ Mykolo Marcinkevičiaus ligoninei išdavimo. APSVARSTYTA
Pranešėjas – Leidimų skyriaus vyr. specialistas Rimantas Semėnas
Dalyvauja: VšĮ Mykolo Marcinkevičiaus ligoninės atstovai.

7. Dėl leidimo gaminti elektros energiją AB „Skraja“ išdavimo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Daiva Krivickienė
Dalyvauja: AB „Skraja“ atstovai.

8. Dėl leidimo gaminti elektros energiją UAB „Optina“ išdavimo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Daiva Krivickienė
Dalyvauja: UAB „Optina“ atstovai.

9. Kiti klausimai.


II dalis

1. Dėl UAB „Fortum Švenčionių energija“ 2019 metų investicijų. APSVARSTYTA
Pranešėjas – Šilumos kainų ir investicijų skyriaus vyr. specialistas Domantas Rimkus
Dalyvauja: Švenčionių rajono savivaldybės, UAB „Fortum Švenčionių energija“ atstovai.
Posėdžio medžiaga

2. Dėl UAB „Anykščių šiluma“ 2017−2020 metų investicijų. APSVARSTYTA
Pranešėjas – Šilumos kainų ir investicijų skyriaus vedėjas Aivaras Ciesiūnas
Dalyvauja: Anykščių rajono savivaldybės, UAB „Anykščių šiluma“ atstovai.
Posėdžio medžiaga

3. Dėl UAB „Aukštaitijos vandenys“ 2019−2021 metų investicijų. APSVARSTYTA
Pranešėja – Vandens skyriaus vyr. specialistė Gintarė Klovienė
Dalyvauja: Panevėžio miesto savivaldybės, Panevėžio rajono savivaldybės, UAB „Aukštaitijos vandenys“ atstovai.
Posėdžio medžiaga

4. Dėl UAB „Kalvarijos komunalininkas“ perskaičiuotų geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugų bazinių kainų derinimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Vandens skyriaus vyr. specialistė Lina Jakimčikienė
Dalyvauja: Kalvarijos savivaldybės, UAB „Kalvarijos komunalininkas“ atstovai.
Posėdžio medžiaga

5. Dėl Valstybinės energetikos reguliavimo tarybos 2020 m. balandžio 9 d. nutarimo Nr. O3E-284 „Dėl UAB „Molėtų vanduo“ perskaičiuotų geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugų bazinių kainų derinimo“ pakeitimo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Vandens skyriaus vyr. specialistė Vida Žilėnienė
Dalyvauja: Molėtų rajono savivaldybės, UAB „Molėtų vanduo“ atstovai.
Posėdžio medžiaga

6. Dėl UAB „Fortum Klaipėda“ investicijų derinimo ir šilumos gamybos bazinės kainos (kainos dedamųjų) nustatymo. ATIDĖTA
Pranešėja – Šilumos gamintojų ir konkurencijos skyriaus vyr. specialistė Vilija Janickienė
Dalyvauja: AB „Klaipėdos energija“, UAB „Fortum Klaipėda“ atstovai.
Posėdžio medžiaga

7. Dėl UAB „Kirtimų katilinė“ šilumos gamybos bazinės kainos (kainos dedamųjų) nustatymo ir 2017−2019 metų investicijų derinimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Šilumos gamintojų ir konkurencijos skyriaus vyr. specialistė Inesa Zubovienė
Dalyvauja: UAB „Kirtimų katilinė“, AB „Vilniaus šilumos tinklai“ atstovai.
Posėdžio medžiaga

8. Dėl didžiausiosios elektros energijos, pagamintos iš atsinaujinančių išteklių, kainos patvirtinimo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Elektros skyriaus patarėja Laima Kasparavičiūtė
Dalyvauja: Lietuvos Respublikos energetikos ministerijos, Lietuvos atsinaujinančių išteklių energetikos konfederacijos, Lietuvos saulės energetikos asociacijos, Lietuvos vėjo elektrinių asociacijos, AB „Energijos skirstymo operatorius“, LITGRID AB atstovai.
Posėdžio medžiaga, elektroninis dokumentas*

9. Dėl Valstybinės energetikos reguliavimo tarybos 2020 m. balandžio 9 d. nutarimo Nr. O3E-289 „Dėl AB „Energijos skirstymo operatorius“ elektros energijos gamintojų pasinaudojimo elektros skirstomaisiais tinklais tvarkos aprašo derinimo“ pakeitimo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Elektros skyriaus patarėja Laima Kasparavičiūtė
Dalyvauja: AB „Energijos skirstymo operatorius“ atstovai.
Posėdžio medžiaga

10. Dėl vartojimo ginčo tarp R. Š. ir akcinės bendrovės „Energijos skirstymo operatorius“ nagrinėjimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Vartotojų teisių gynimo ir informavimo skyriaus patarėja Sandra Grabauskaitė
Klausimas nagrinėjamas rašytinės procedūros tvarka, ginčo šalims nedalyvaujant.
Posėdžio medžiaga neskelbiama

11. Kiti klausimai.


*Elektroninį dokumentą atsidaryti galite pasinaudoję nuoroda https://adoc.archyvai.lt/eais-lpp/app/view.





Kilus klausimams, kreipkitės į Veiklos valdymo skyriaus vyr. specialistes: Jurgitą Ramanavičienę, el. paštu jurgita.ramanaviciene@vert.lt arba Gražiną Songailaitę-Šilinskienę, el. paštu grazina.songailaite@vert.lt.